KENET SİSTEM

           Uygulamada çok çeşitli alternatif olanakları ,Görsel etkliyecilik, Su sızdırmazlığında detayları yerinde çözebilmesi   kenet kaplamayı  tüm yapı sektörünün vazgeçilmez bir çözüm alternatifi haline getiriyor.

Uygulamada çok çeşitli alternatif olanakları  olarak kenet metal ve ahşap yapılara uyumludur, Isı yalıtımlı ve yalıtımsız olarak uygulanabilir, yalıtım cinsini proje şartlarına göre belirleyebilirsiniz.

         Alüminyum , Bakır, Boyalı galveniz sac gibi metalleri kullanma olanağı sağlar Tüm Çatı tiplerinde uygulanabilir konutlar, villa, otel gibi yaşam tesisleri fabrikalar, üretim ve depolama tesisleri, alışveriş merkezleri, spor ve dinlenme tesisleri, eğitim kurumları, askeri amaçlı yapılar, havacılık tesisleri ve prefabrik yapılar. Özellikle kubbeli ve tonoz mimari yapılarda sorunsuz çözüm ve estetik görünüm sağlar.

      Kenet metal çatı sistemi ,  geniş açıklılı çatıları  eksiz ve hızlı montajına olanak sağlamaktadır.   Metallerin istenilen ebat ve kenet formlarına dönüştürülmesi, özel kenetli panel makinaları ile  şantiyelerde yapılır.

       

Müşteri Hizmetleri: +90 (212) 217 07 03